HAKKIMIZDA

Örnek yaşam alanları geliştirerek,
her zaman tercih edilen bir markayız.

Firma kurucumuz Sinan Yörük; Yörsan A.Ş.’den gelen ticari tecrübeyle ticaret hayatına 2014 yılında  kurulan Siyo İnşaat ve Gıda A.Ş. ile inşaat sektöründe devam etmektedir. İlk projemiz “Sapanca Mesken” Sakarya iline bağlı Sapanca Kartepe mevkiinde dört müstakil villa inşaatı yapımı olarak, Eylül 2014 tarihinde faaliyete başlamış ve Eylül 2015 tarihinde en iyi kalite ile tamamlanmıştır.
Şirket politikamız; üstlenilen her projede kalite kontrol, iş güvenliği, maliyet kontrol, kesin hesap gibi süreçleri kapsayan, geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Şirketimiz, daha uzun yıllar inşaat sektöründe kaliteden ödün vermeden başarılara devam etmek amacını taşımaktadır.

Vizyon

Türkiye’de örnek yaşam alanları  geliştirerek gerek yurt içinde gerek yurt dışında saygın, sevilen ve her zaman tercih edilen bir marka olmaktır.
İnşaat sektöründe, tüm paydaşlarına güven veren; özgün, yenilikçi projeler ve konseptler geliştiren sektörde standartları belirleyen öncü marka olmak temel hedeflerimizdir.

Misyon

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip uygulayan ve geliştiren bir şirket olarak ; en ileri inşaat teknolojileriyle güvenli ve kaliteli yapılar üretmektir.
Doğa ile bütünleşik ; saygılı, çevresel ve ekonomik sürdürülebilirliği öne çıkaran projeleriyle , sosyal yaşama katkıda bulunan, inşaat sektöründe lider yapı firmasıdır.
Müşteri memnuniyeti konusunda örnek bir kurum olmak için gerekli tüm çalışmaları yapan , gerek satış öncesi gerek satış sonrası marka olarak tüm çalışmaları yapma sorumluluğu bilinci içerisindeyiz.

3 TAMAMLANAN PROJE 18 MUTLU MÜŞTERİ 54 ÇALIŞMA ARKADAŞI 485 ÇALIŞMA GÜNÜ
RAKAMLARLA BİZ

Sırrımız;
İşimizi sevgiyle yapmak

Ekibimiz bir fikir ve konsept geliştirmeden gerçekleştirmeye kadar her şeyi üstlenir. Geleneklere inanır ve bunları yeniliklerimize dahil ederiz. Tüm projelerimiz eşsiz bir sanatsal imaj ve işlevsel çözüm içerir.

Temel hedefimiz, projelerimizin değerlerini ve bireyselliklerini tasarım yoluyla ortaya koymaktır.

HİZMETLERİMİZ

Mutluluğunuz için sunduklarımız.

YILLAR İÇİNDE BİZ

Yıllar içinde sizlere sunduklarımız.

2014

SİYO FAALİYETE BAŞLADI

Eylül 2014 tarihinde faaliyete başladık
2016

Sapanca Mesken Tamamlandı

“Sapanca Mesken” projesi en iyi kalite ile tamamlandı.
2018

Sapanca Turkuaz tamamlandı.

“Sapanca Turkuaz” projesi en iyi kalite ile tamamlandı.