Sapanca Turkuaz

YAPIM YILI

2018

LOKASYON

Sapanca

SAYFAYI PAYLAŞ
  • YAPIM YILI : 2018
  • LOKASYON : Sapanca
  • CATEGORY :
  • CREATIVE DIRECTOR :
  • VISUALIZATION :

Keşfetmeye Hazır mısınız?
Yeşilin her tonu, modern mimari ile buluştu… İyi planlanan yaşam alanları, eşsiz doğası ve her türlü ihtiyaca uygun, konforlu yapısı ile Sapanca Turkuaz Projesi, sizlere hak ettiğiniz yaşamın kapılarını açıyor. Muhteşem bir orman ve dağ manzarasına sahip olan Sapanca Turkuaz Villaları, lüks ve butik konut kavramına yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Neden Sapanca?
Her mevsimi doyasıya yaşayabileceğiniz Sapanca Bölgesi; doğal güzellikleri, tertemiz havası ve nezih konumu ile sizi, şehrin yorucu ve gürültülü kalabalığından uzaklaşmaya davet ediyor. Lokasyon olarak Türkiye’nin iki önemli şehri Ankara ile İstanbul arasında yer alan bölgede, Marmara Bölgesi’nin çarpıcı güzelliklerinden biri olan Sapanca Gölü’nün manzarasına da doyacaksınız.

Her bir villa arsa alanının 738 m2 olduğu, 4 adet 2’şer katlı müstakil dubleks villalardan oluşan bu özel projede;
4 oda (banyo & wc), 1 salon, 1 mutfak ve 1 soyunma odası yer alıyor. Bunun yanı sıra her bir villanın kendisine ait müstakil havuzu, bahçesi ve kapalı otoparkı da bulunuyor.

Yeşil ile mavinin arasında, özenle konumlandırılmış Sapanca Turkuaz Villaları, Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarasını sizlere sunuyor.

Projemizdeki villalarımızın tamamı satılmıştır.